NOWOŚĆ W POLSCE! SZAFY W SYSTEMIE EASY BUY - EASY BUILD!

Zamki biometryczne

W naszej bieżącej ofercie posiadamy najnowszej generacji zamki na odcisk palca oraz na karty magnetyczne i zbliżeniowe. Prowadzimy sprzedaż zamków o różnym stopniu skomplikowania, oraz przeznaczenia. Zamki biometryczne z naszej oferty to rozwiązania będące idealnym połączeniem najnowszych osiągnięć technologicznych z trwałością i prostotą obsługi! Zamki i inne urządzenia biometryczne mogą być użytkowane w każdym domu, mieszkaniu, biurze czy hotelu – wszędzie zapewniając dostęp wyłącznie autoryzowanym wcześniej osobom.

Biometria na co dzień wykorzystywana jest przede wszystkim jako kontrola dostępu do chronionych pomieszczeń lub autoryzacji użytkowników korzystających z określonych danych, programów czy urządzeń. Służy więc m. in. do uniemożliwiania nieautoryzowanych prób dostępu do bankomatów, komputerów osobistych, sieci komputerowych, telefonów komórkowych, domowych systemów alarmowych, zamków drzwiowych, kart procesorowych... Ponadto w obiektach użyteczności publicznej i firmach systemy biometryczne wspomagają wyszukiwanie wybranych osób oraz rejestrację czasu pracy.

Co jest niezwykle istotne: NASZE ZAMKI BIOMETRYCZNE OFEROWANE SĄ W CENIE OD ŚREDNIEJ PÓŁKI ZAMKÓW KONWENCJONALNYCH!

Wszystkich zainteresowanych tematem prosimy o – najlepiej mailowy – kontakt odwrotny. Na wszelkie pytania dotyczące naszej działalności odpowiemy z przyjemnością. Wykonamy też wstępną bezpłatną wycenę montażu zamków biometrycznych w każdym obiekcie!

Zamek na odcisk palca Adel – 3398 Trinity, przykład prostoty konstrukcji i jednocześnie mocy, najtańszy z zamków w naszej ofercie.

Z tym zamkiem biometryczna przyszłość przychodzi do Państwa drzwi już teraz. Adel łączy wytrzymałość, prostotę, niezawodność i przystępność cenową. Model DIY-3398 to najnowsza, odwracalna linia zamków biometrycznych i przełomowa technologia. Ten zamek biometryczny jest zdecydowanie lepszy w porównaniu do wszelkich innych zamków biometrycznych dostępnych na naszym rynku. Technologia zastosowana w tym zamku, jej każdy element są wyjątkowo trwałe, wykonane z najwyższą precyzją.

Wybór zamka Adel na odcisk palca to inteligentna inwestycja. Stanowi ona o ogromnych korzyściach w porównaniu do konwencjonalnych zamków drzwiowych, klasycznych czytników kart czy zamków szyfrowych. Przy zastosowaniu zamków Adel możesz spokojnie trzymać spokojnie pęk kluczy głęboko w kieszeni. Nie przejmujesz się zagubieniem kluczy, awarią wkładki zamka. Zapewniasz sobie komfort, wyjątkowe bezpieczeństwo, wygodę i szybkość otwierania drzwi.

Zamki Adel są mocniejsze od wszelkich innych zamków, mają samodzielne zasilanie a w przypadku zaniku napięcia istnieje możliwość podłączenia baterii zewnętrznej. Zamek DIY-3398 jest najlepszym, uniwersalnym urządzeniem do wykorzystań zarówno mieszkalnych jak i komercyjnych.

DIY-3398 posiada trzy metody dostępu – to jest odcisk palca, kod PIN i awaryjne otwieranie kluczem. Aby zamek aktywować wystarczy zarejestrować w urządzeniu swój odcisk palca. Jest to czynność bardzo łatwa. Dodanie nowego użytkownika zajmuje kilka sekund.

Klamka i wkładka zamka DIY-3398 są odwracalne, a sam zamek pasuje do większości używanych wkładek. Zamek działa na cztery baterie R-6. W przypadku zużycia się baterii, zamek sygnalizuje konieczność ich wymiany. W przypadku gdy użytkownik zlekceważy sygnały informujące o wyczerpywaniu się baterii, zawsze można zamek otworzyć kluczem klasycznym.

Skaner biometryczny

Aby otworzyć zamek biometryczny, odcisk palca musi być zeskanowany przez czujniki, które określają szczegółowe odwzorowanie linii papilarnych, które zostały już wcześniej zaprogramowane i oznaczone przy użyciu algorytmów i przechowywane w bazie danych zamka. Prawidłowy odcisk palca umożliwia dostęp do pomieszczenia w ciągu kilku sekund! Bez klucza, karty lub jakiegokolwiek elementu, który może być zagubiony lub skradziony!

Biometryczne systemy Kontroli Dostępu na ODCISK PALCA działające w oparciu o czytniki linii papilarnych zapewniają użytkownikom poczucie KOMFORTU (brak kluczy, kart zbliżeniowych RFID, haseł PIN, etc.) i BEZPIECZEŃSTWA (niepowtarzalny wzór linii papilarnych). Umożliwiają swobodne poruszanie się w obiekcie osób uprawnionych oraz ochronę przed wstępem osób niepowołanych.

W momencie prawidłowej autoryzacji, tzn. identyfikacji cyfrowego obrazu linii papilarnych, zarejestrowany użytkownik uzyskuje możliwość wejścia do chronionego pomieszczenia, strefy lub obiektu.

Zamki biometryczne są doskonałym uzupełnieniem automatyki inteligentnego domu. Skan linii papilarnych doskonale zastępuje tradycyjne klucze .

Nowoczesne zamki biometryczne mogą być montowane w drzwiach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Najnowsze rozwiązania uniemożliwiają podrobienie linii papilarnych. Zamki mogą być połączone z systemem alarmowym domu , biura, hotelu.

AUTORYZACJA UŻYTKOWNIKA

W zależności od rodzaju zamka i jego przeznaczenia w określonym obiekcie, identyfikacja i umożliwienie dostępu może odbywać się na podstawie:

  • ODCISK PALCA
  • biometryczna karta zbliżeniowa + ODCISK PALCA
  • karta zbliżeniowa + ODCISK PALCA
  • karta zbliżeniowa
  • hasło PIN
  • awaryjnie na poziomie administratora kluczem serwisowym

Biometria usadawia się coraz bardziej także w mieszkaniach i obiektach prywatnych, szczególnie tam, gdzie domownicy mają dość kłopotliwego posługiwania się pękami kluczy, czy przeżyli zacięcie się wkładki w zwykłym zamku i wizytę ślusarza... zamek biometryczny to nie jest modny gadżet! Docenia to każdy, u którego takie urządzenie zostało już zamocowanie!

Zapraszamy do współpracy!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do zamówienia bezpłatnego pomiaru.