NOWOŚĆ W POLSCE! SZAFY W SYSTEMIE EASY BUY - EASY BUILD!

Tanie szafy

Tanie szafy na wymiar Poznań powstają w naszym zakładzie produkcyjnym w Centrum Drzwi Przesuwnych przy ul. Św. Michała 24 w Poznaniu,  dzięki świetnym produktom systemowym BONARI i ASTIN (do tworzenia szaf wnękowych, wszelkich zabudów na wymiar) oraz najwyższej jakości płytom meblowym i innym rodzajom wypełnień stosowanym do wykonania produktów takich jak: meble na wymiar, szafy wnękowe, garderoby, szafy na wymiar. Realizujemy skutecznie Program konsumencki TANIA SZAFA w Poznaniu i powiecie poznańskim. Wykonujemy zoptymalizowane cenowo projekty do wszelkich zabudów, jak szafy wnękowe, zabudowy wnęk, garderoby m. in. w najwyższej jakości systemie stalowym, z wykorzystaniem płyt meblowych KRONO, EGGER, KRONOSPAN czy PFLEIDERER w cenie już od 999 PLN netto (wnęka szer. 100 cm, wys. 260 cm, wypełnienie półki, drążki, płyta buk D381). To jest realna cena na meble na wymiar Poznań!!! Każdy Klient może zarówno zlecić nam wykonanie zabudowy, jak i wykonać ją od podstaw samodzielnie!

Tanie Szafy na Wymiar Poznań to także krótki czas realizacji! Od momentu podpisania umowy do zakończenia realizacji, gdy w domu, biurze czy mieszkaniu stają gotowe szafy wnękowe, zabudowy czy garderoby, mijają zaledwie dwa do trzech tygodni! Program Tanie Szafy Poznań realizujemy w całym powiecie poznańskim. Z powodzeniem realizujemy zlecenia połączone z takim zakresem jak: prace wykończeniowe lub remont pomieszczeń, w których zabudowy mają powstać.

Dysponujemy doświadczonym zespołem, zarówno w dziale projektowania jak i w dziale produkcji CDP Poznań, a nasze ekipy montażowe są najlepsze w branży, co zapewnia optymalnie dobrane i wykonane z najwyższą starannością szafy wnękowe i wszelkie zabudowy na wymiar oraz inne meble dla Państwa potrzeb i możliwości. Działamy, w zakresie zleceń indywidualnych, na terenie Poznania i powiatu poznańskiego. Zlecenia zbiorcze, wieloszafowe, wyposażenie w szafy wnękowe i inne meble na wymiar dla instytucji, meble biurowe, zabudowa aptek, lady recepcyjne, meble modułowe - realizowane są na terenie całego kraju.

Zapraszamy na naszą główną ekspozycję w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 98, lub przejście do zakładki: Zlecenie Wizyty Pomiarowej, za pomocą której zlecicie Państwo BEZPŁATNY pomiar. Salon przy ul. Głogowskiej 98 to wzorcowy Salon Poznań Indeco dawniej, obecnie po poszerzeniu oferty mamy także świetne produkty Astin i Bonari. W dziedzinie szafy wnękowe Poznańi meble na wymiar Poznań nie mamy sobie równych!

W każdej chwili służymy też radą i pomocą, oraz możliwością umówienia pomiaru, pod telefonami: 602 153 492 oraz 510 987 347

ZŁÓŻ TO SAM

Przyjmujemy również zlecenia na projektowanie i późniejsze wykonanie szaf na wymiar w systemie ZŁÓŻ TO SAM czy ZRÓB TO SAM. Dostarczany jest Klientowi do domu pakiet elementów do złożenia z gotowymi drzwiami. Może to być szafa wnękowa, komoda, czy wszelkie meble na wymiar, według inwencji Klienta i przy naszej pomocy wynikającej z wieloletniego doświadczenia! Tania szafa na wymiar z gotowymi już drzwiami na najlepszych systemach jezdnych Bonari, Astin, Indeco to nie jest trudna inwestycja! Składać szafę można mając minimalne zdolności manualne oraz podstawowe narzędzia. Oszczędność na koszcie montażu, a i satysfakcja z samodzielnej pracy gwarantowana! Usługa typu ZRÓB TO SAM wykonywana jest także dla Klientów spoza granic Polski. W takich przypadkach meble wysyłane są w pakietach za pośrednictwem UPS Poznań.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do zamówienia bezpłatnego pomiaru.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do zamówienia bezpłatnego pomiaru.