NOWOŚĆ W POLSCE! SZAFY W SYSTEMIE EASY BUY - EASY BUILD!

Szafy wnękowe i zabudowy

Szafy na wymiar Poznań to kompleksowa zabudowa wnęk, meble na wymiar na systemach Astin i Bonari, szafy komandor, garderoby, kuchnie, meble biurowe, zabudowa systemowa na dowolny wymiar i w każdej konfiguracji Państwa mieszkań i domów. Projektujemy meble na wymiar na ekspozycji przy ul. Głogowskiej 98 w Poznaniu - dopasowując materiały i wypełnienia do potrzeb i możliwości Klientów. W przypadku konieczności wykonania remontu czy adaptacji pomieszczeń przed montażem zabudowy, wykonujemy usługę łączną (razem z remontem), optymalizując koszty ponoszone przez Klienta oraz czas do zakończenia pracy.

Szafy wnękowe Poznań oraz wszelkiego typu inne zabudowy z wykorzystaniem najlepszych akcesoriów systemowych oraz profili Astin, Bonari Poznań - projektowane przez nas do Państwa kuchni, salonu, sypialni, korytarza czy garderoby, uwzględniają wszelkie gusta i potrzeby, a także najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz oraz pojawiające się nowe materiały. Realizacja odbywa się sprawnie i profesjonalnie, ponieważ mamy świetne ekipy montażowe, a zakład produkcyjny jest kompletnie wyposażonym w urządzenia do produkcji mebli systemowych zakładem w Wielkopolsce.

Nasza pasja tworzenia przedmiotów praktycznych i funkcjonalnych, ale także niezwykłych, wieloletnie doświadczenie, zmysł estetyczny i duża wyobraźnia, wydatnie pomagają w projektowaniu mebli z charakterem, dostosowanych jednocześnie do oczekiwań i preferencji każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Nasze szafy przesuwne, wnękowe czy inne meble na wymiar Poznań to wysoka półka wykonawcza przy umiarkowanej cenie.

Fakt, że realizujemy także w pełnym zakresie budowlane prace wykończeniowe i usługi remontowe Poznań, pozwala objąć Klienta pełną opieką wykonawczą, skracającą do minimum czas niezbędny do wykonania zabudowy i/lub zakończenia inwestycji w domu, mieszkaniu, biurze, hotelu.

Szukasz inspiracji?

Nie masz pomysłu na zabudowę?

Zobacz kolekcję przykładowych realizacji! Wybierz wstępnie w jednym z naszych punktów optymalne profile i podstawowe wypełnienia albo przyjedź bezpośrednio na naszą wzorcową ekspozycję przy ul. Głogowskiej 98 w Poznaniu, gdzie uzyskasz niezbędną informację i wstępny projekt przyszłej zabudowy! Prosimy o wcześniejsze wejście do zakładki Kontakt, gdzie opisane są godziny otwarcia ekspozycji. Niezależnie jednak w każdej chwili służymy radą telefonicznie, a wizyty pomiarowe wykonujemy 7 dni w tygodniu!

KLM Solutions to także

projekty zabudowy na wymiar dla biur i hoteli, meble apteczne. Projektujemy i przekazujemy do realizacji takie meble na wymiar jak: zabudowa biurowa, szafy wnękowe, zabudowy wnęk dla przedsiębiorstw, dużych odbiorców budżetowych, w tym wielkopowierzchniowe szafy wnękowe oraz meble na indywidualne zamówienia dla biur, hoteli, szkół, pensjonatów. Stajemy skutecznie do dużych przetargów, dzięki czemu zabudowy na wymiar Poznań wykonywane są także w systemie powtarzalnym, zdobiąc i podnosząc funkcjonalność wnętrz wielu obiektów w całej Polsce.

Opieka powykonawcza i serwis szaf przesuwnych

Po wykonaniu zabudowy, zapewniana jest każdemu Klientowi należyta opieka powykonawcza, gdyż dysponujemy profesjonalnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, obsługującym całą Wielkopolskę. Uwaga! Prowadzimy również SERWIS SZAF NA WYMIAR większości systemów produkowanych w Polsce!

Przebudowy

Realizujemy z powodzeniem zlecenia na kompleksową przebudowę czy modernizację już istniejącej systemowej infrastruktury meblowej, zarówno biurowej, jak i mieszkalnej. Szafy nie mają dla nas tajemnic, więc doradzamy w zakresie remontów zabudów i przeprowadzamy każdą zmianę i rozbudowę szaf na wymiar.

KLM SOLUTIONS

to profesjonalizm i rzetelność, doświadczenie i uczciwość! W zakresie projektowania i produkcji zabudów na wymiar to Partner nr 1 Astin i Bonari w Poznaniu i w Wielkopolsce! Działamy na wielkopolskim rynku od roku 1999, skutecznie łącząc oczekiwania Klientów z technologicznymi możliwościami wykonawstwa najwyższej jakości produktów oraz realizacją usług przez nasz zakład Centrum Drzwi Przesuwnych. Zaprojektowane przez KLM SOLUTIONS szafy na wymiar Poznań, szafy Poznań, szafy przesuwne Poznań, meble biurowe, garderoby, kuchnie, zabudowy wnęk - funkcjonują i zdobią po wykonaniu domy i biura w wielu miejscowościach Wielkopolski. Nasza ekspozycja główna przy ul. Głogowskiej 98 w Poznaniu to wzorcowy salon szaf na wymiar Astin Poznań i Bonari Poznań oraz wszelkich mebli na wymiar. Tanie i solidne szafy wnękowe na zamówienie tylko u nas. Pomożemy zaprojektować szafy wnękowe, garderoby, kuchnie czy każdą inną zabudowę meblową. KLM SOLUTIONS to najprężniejszy twórca mebli na wymiar w Wielkopolsce. Meble realizowane są bezpośrednio w naszym zakładzie przy Św. Michała 24 w Poznaniu. Jakość wyrobów systemowych najlepszych producentów i doświadczenie oraz tradycja KLM SOLUTIONS zobowiązują!

Zajmujemy się też jako Regionalny Przedstawiciel Astin i Bonari - sprzedażą hurtową wszelkich akcesoriów Astin i Bonari oraz gotowych drzwi wykonanych na podzespołach tych firm. Drzwi przesuwne Poznań to nasza wizytówka!

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do zamówienia bezpłatnego pomiaru.