NOWOŚĆ W POLSCE! SZAFY W SYSTEMIE EASY BUY - EASY BUILD!

Szafy wnękowe i zabudowy

Szafy na wymiar Poznań to kompleksowa zabudowa wnęk, meble na wymiar na systemach Astin i Bonari, szafy na wymiar, garderoby, kuchnie, meble biurowe, zabudowa systemowa na dowolny wymiar i w każdej konfiguracji Państwa mieszkań i domów. Projektujemy i wykonujemy zabudowy w naszym zakładzie produkcyjnym przy Św. Michała 24 (Centrum Drzwi Przesuwnych), szafy przesuwne Astin Poznań, Bonari Poznań, KLM POZNAŃ - dopasowując materiały i wypełnienia do potrzeb i możliwości Klientów. W przypadku konieczności wykonania remontu czy adaptacji pomieszczeń przed montażem zabudowy, wykonujemy usługę łączną (razem z remontem), optymalizującą koszty ponoszone przez Klienta oraz czas do zakończenia pracy.

Szafy wnękowe Poznań oraz wszelkiego typu inne zabudowy z wykorzystaniem akcesoriów Astin, Bonari Poznań - projektowane przez nas do Państwa kuchni, salonu, sypialni, korytarza czy garderoby, uwzględniają wszelkie gusta i potrzeby, a także najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz oraz pojawiające się nowe materiały. Realizacja odbywa się sprawnie i profesjonalnie, ponieważ mamy świetne ekipy montażowe, a zakład produkcyjny jest kompletnie wyposażonym w urządzenia do produkcji mebli systemowych zakładem w Wielkopolsce.

Nasza pasja tworzenia przedmiotów praktycznych i funkcjonalnych, ale także niezwykłych, wieloletnie doświadczenie, zmysł estetyczny i duża wyobraźnia, wydatnie pomagają w projektowaniu mebli z charakterem, dostosowanych jednocześnie do oczekiwań i preferencji każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Nasze szafy spod szyldu KLM SOLUTIONS to wysoka półka wykonawcza przy umiarkowanej cenie.

Fakt, że realizujemy także w pełnym zakresie budowlane prace wykończeniowe i usługi remontowe Poznań, pozwala objąć Klienta pełną opieką wykonawczą, skracającą do minimum czas niezbędny do wykonania zabudowy i/lub zakończenia inwestycji w domu, mieszkaniu, biurze, hotelu.

Szukasz inspiracji?

Nie masz pomysłu na zabudowę?

Zobacz kolekcję przykładowych realizacji! Wybierz wstępnie w jednym z naszych punktów optymalne profile i podstawowe wypełnienia albo przyjedź bezpośrednio na naszą wzorcową ekspozycję zakładową w Centrum Drzwi Przesuwnych przy ul. Św. Michała 24, (wkrótce nowy punkt przy ul. Głogowskiej 98) gdzie uzyskasz niezbędną informację i wstępny projekt projekt przyszłej zabudowy! Prosimy o wcześniejsze wejście do zakładki Kontakt, gdzie opisane są godziny otwarcia zakładu i ekspozycji. Niezależnie jednak w każdej chwili służymy radą telefonicznie, a wizyty pomiarowe wykonujemy 7 dni w tygodniu!

KLM Poznań to także

projekty zabudowy na wymiar dla biur i hoteli, meble apteczne. Projektujemy i przekazujemy do realizacji takie meble na wymiar jak: zabudowa biurowa, szafy wnękowe, zabudowy wnęk dla przedsiębiorstw, dużych odbiorców budżetowych, w tym wielkopowierzchniowe szafy wnękowe oraz meble na indywidualne zamówienia dla biur, hoteli, szkół, pensjonatów. Stajemy skutecznie do dużych przetargów, dzięki czemu zabudowy na wymiar Poznań wykonywane są także w systemie powtarzalnym, zdobiąc i podnosząc funkcjonalność wnętrz wielu obiektów w całej Polsce.

Opieka powykonawcza i serwis szaf przesuwnych

Po wykonaniu zabudowy, zapewniana jest każdemu Klientowi należyta opieka powykonawcza, gdyż dysponujemy profesjonalnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, obsługującym całą Wielkopolskę. Uwaga! Prowadzimy również SERWIS SZAF NA WYMIAR większości systemów produkowanych w Polsce!

Przebudowy

Realizujemy z powodzeniem zlecenia na kompleksową przebudowę czy modernizację już istniejącej systemowej infrastruktury meblowej, zarówno biurowej, jak i mieszkalnej. Szafy nie mają dla nas tajemnic, więc doradzamy w zakresie remontów zabudów i przeprowadzamy każdą zmianę i rozbudowę szaf komandor.

KLM SOLUTIONS

to profesjonalizm i rzetelność, doświadczenie i uczciwość! W zakresie projektowania i produkcji zabudów na wymiar to Partner nr 1 Astin i Bonari w Poznaniu i w Wielkopolsce! Działamy na wielkopolskim rynku od roku 1999, skutecznie łącząc oczekiwania Klientów z technologicznymi możliwościami wykonawstwa najwyższej jakości produktów oraz realizacją usług przez nasz zakład Centrum Drzwi Przesuwnych, na bardzo wysokim poziomie. Zaprojektowane przez KLM SOLUTIONS szafy na wymiar Poznań, szafy Poznań, szafy Indeco Poznań, meble biurowe, garderoby, kuchnie, zabudowy wnęk - funkcjonują i zdobią po wykonaniu domy i biura w wielu miejscowościach Wielkopolski. Nasza ekspozycja zakładowa przy ul. Św. Michała 24 w Poznaniu (Centrum Drzwi Przesuwnych) to wzorcowy salon szaf na wymiar Astin Poznań i Bonari Poznań i wszelkich mebli na wymiar, szafy typu komandor Poznań, tanie i solidne szafy wnękowe na zamówienie tylko u nas. Tutaj pomożemy zaprojektować szafy wnękowe, garderoby, kuchnie czy każdą inną zabudowę meblową. KLM SOLUTIONS to najprężniejszy twórca projektów mebli na wymiar w Wielkopolsce. Meble realizowane są bezpośrednio przy Św. Michała 24. Jakość wyrobów systemowych najlepszych producentów i doświadczenie oraz tradycja KLM SOLUTIONS zobowiązują!

Zajmujemy się też jako Regionalny Przedstawiciel Astin i Bonari - sprzedażą hurtową wszelkich akcesoriów Astin i Bonari oraz gotowych drzwi wykonanych na podzespołach tych firm. Drzwi przesuwne Poznań to nasza wizytówka!

UWAGA:

Odbiorców (firmy i osoby indywidualne) drzwi przesuwnych z zachodniej ścany Poznania i okolic zapraszamy serdecznie do współpracującej z nami w zakresie wykonawstwa frontów przesuwnych firmy:

FORMAT Sp. z o.o.
Ul. Skórzewska 73 (wjazd od ul. Bukowskiej)
62-081 Wysogotowo k. Poznania
tel/fax (061) 814 35 06

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do zamówienia bezpłatnego pomiaru.