Kliknij tutaj i zaprojektuj samodzielnie własną szafę wnękową!

Szafy wnękowe i zabudowy

Szafy Indeco Poznań to kompleksowa zabudowa wnęk, szafy wolnostojące, garderoby, kuchnie, meble biurowe, zabudowa systemowa na dowolny wymiar i w każdej konfiguracji Państwa mieszkań i domów. Projektujemy i wykonujemy meble na każdą kieszeń, dopasowując materiały do potrzeb i możliwości Klientów. W przypadku konieczności wykonania remontu czy adaptacji pomieszczeń przed montażem zabudowy, wykonujemy usługę łączną (razem z remontem), optymalizującą koszty ponoszone przez Klienta oraz czas do zakończenia pracy.

Szafy wnękowe Poznań oraz wszelkiego typu inne zabudowy, produkowane przez nas do Państwa kuchni, salonu, sypialni, korytarza czy garderoby, uwzględniają wszelkie gusta i potrzeby, a także najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz oraz pojawiające się nowe materiały.

Nasza pasja tworzenia przedmiotów praktycznych i funkcjonalnych, ale także niezwykłych, wieloletnie doświadczenie, zmysł estetyczny i duża wyobraźnia, wydatnie pomagają w projektowaniu mebli z charakterem, dostosowanych jednocześnie do oczekiwań i preferencji każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Fakt, że realizujemy także w pełnym zakresie budowlane prace wykończeniowe i usługi remontowe, pozwala objąć Klienta pełną opieką wykonawczą, skracającą do minimum czas niezbędny do wykonania zabudowy i/lub zakończenia inwestycji w domu, mieszkaniu, biurze, hotelu.

Szukasz inspiracji?

Nie masz pomysłu na zabudowę?

Zobacz kolekcję naszych przykładowych realizacji! Wybierz wstępnie optymalne profile http://www.indeco.pl/profile czy podstawowe wypełnienia http://www.indeco.pl/pl/wypelnienia/all lub wejdź na naszą drugą stronę www.klm.indeco.pl albo przyjedź bezpośrednio do Salonu Indeco przy ul. Sielskiej 12 (boczna od Głogowskiej) w Poznaniu lub do naszego oddziału przy ul. Omańkowskiej 10 (pomiędzy Obornicką a Strzeszyńską), gdzie uzyskasz niezbędną informację i wstępny projekt projekt przyszłej zabudowy! Prosimy o wcześniejsze wejście do zakładki Kontakt, gdzie opisane są godziny otwarcia punktów. W każdej chwili służymy radą telefonicznie!

Indeco Poznań to także

zabudowy na wymiar dla biur i hoteli, meble apteczne. Realizujemy takie meble na wymiar jak: zabudowa biurowa, szafy wnękowe, zabudowy wnęk dla przedsiębiorstw, dużych odbiorców budżetowych, w tym wielkopowierzchniowe szafy wnękowe oraz meble na indywidualne zamówienia dla biur, hoteli, szkół, pensjonatów. Stajemy skutecznie do dużych przetargów, dzięki czemu zabudowy na wymiar Poznań Indeco wykonywane są także w systemie powtarzalnym, zdobiąc i podnosząc funkcjonalność wnętrz wielu obiektów w całej Polsce.

Opieka powykonawcza

Po wykonaniu zabudowy, zapewniamy naszym Klientom należytą opiekę powykonawczą, dysponując profesjonalnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Przebudowy

Realizujemy z powodzeniem zlecenia na kompleksową przebudowę czy modernizację już istniejącej infrastruktury meblowej.

KLM SOLUTIONS

to profesjonalizm i rzetelność, doświadczenie i uczciwość! W zakresie produkcji mebli to Partner nr 1 Indeco w Poznaniu i w Wielkopolsce! Działamy na wielkopolskim rynku od roku 1999, skutecznie łącząc oczekiwania Klientów z technologicznymi możliwościami wykonawstwa najwyższej jakości produktów oraz realizacją usług na bardzo wysokim poziomie. Zrealizowane przez KLM SOLUTIONS szafy na wymiar INDECO, szafy Poznań, meble biurowe, garderoby, kuchnie, zabudowy wnęk - funkcjonują i zdobią domy i biura w wielu miejscowościach Wielkopolski. Nasz salon przy ul. Sielskiej 12 (boczna od Głogowskiej) a także punkt przy ul. Omańkowskiej 10 w Poznaniu to wzorcowe salony Indeco Poznań. Tutaj pomożemy zaprojektować szafy wnękowe, garderoby, kuchnie czy każdą inną zabudowę meblową. KLM SOLUTIONS to Partner nr 1 Indeco SA na Wielkopolskę. Jakość wyrobów systemowych Indeco i doświadczenie oraz tradycja KLM SOLUTIONS zobowiązują!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do zamówienia bezpłatnego pomiaru.