NOWOŚĆ W POLSCE! SZAFY W SYSTEMIE EASY BUY - EASY BUILD!

Remonty Poznań

Czeka Państwo remont? Prace wykończeniowe mieszkania, domu, biura?

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Punktu Konsultacyjnego w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 98 i umówienie wizyty pomiarowej! Działamy jako Grupa Profesjonalistów, jesteśmy SPECJALISTAMI z zakresu wszelkich prac budowlanych i wykończenia wnętrz! Hasła: Remont Poznań Tanio, Usługi Remontowe Poznań Tanio - wcale nie oznaczają w naszym wykonaniu niskiej jakości! Relatywnie niska cena naszych usług wynika z dużej fachowości i stosowania najnowszych urządzeń - a także znakomitej logistyki połączenia zakresu prac poszczególnych fachowców - co pozwala zoptymalizować czasowo i kosztowo każdą inwestycję, niezależnie czy jest to remont łazienki, urządzanie biura, czy budowa domu.

Działamy z powodzeniem m. in. w całym zakresie ogólnobudowlanym, co pozwala m. in. na wykonywanie zleceń przygotowujących pomieszczenia pod wykonanie szaf na wymiar i innych mebli. Na przestrzeni wielu lat zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie w branży ogólnobudowlanej i wykończeniowej budynków i wnętrz. Wykonujemy usługi kompleksowe, łącząc prace budowlane z montażem takich elementów jak kuchnie, garderoby, lady recepcyjne, produkty systemowe: szafy wnękowe Indeco dawniej - obecnie w wyniku rozwoju także szafy Astin i szafy Bonari, wyposażenie biur, domów i mieszkań w systemie "pod klucz".

W zakresie remontowo-wykończeniowym zajmujemy się następującymi pracami:

 • remonty bieżące
 • montaż ścian z płyt g/k
 • glazurnictwo w pełnym zakresie
 • parkieciarstwo z błyskawicznym układaniem paneli podłogowych
 • szpachlowanie, malowanie i tapetowanie
 • instalacje wod - kan i co
 • biały montaż armatury
 • wykonanie i montaż kompletnych drzwi wewnętrznych i zewnętrznych z drewna
 • montaż rolet, wertikali, żaluzji
 • wykonywanie płotów wszelkiego rodzaju
 • aranżacja i wykonywanie ogrodów oraz ich bieżące utrzymanie

Pracujemy z zachowaniem parametru najwyższej jakości usług przy utrzymywaniu umiarkowanych cen, remonty z zachowaniem maksymalnej czystości, z dostosowaniem materiałów do możliwości i oczekiwań Klienta. Do pracy używamy profesjonalnych narzędzi tylko najwyższej klasy.

Na wykonane zadania dajemy stosowną do zrealizowanej usługi gwarancję.

Stawiamy na uczciwość, solidność i rzetelność wykonywanej pracy. Oprócz branży szafy wnękowe, nasza domena to Remonty Poznań, Usługi Remontowe Poznań, remont Poznań tanio.

Zamówienia realizujemy w uzgodnionych terminach, na podstawie umów, a miejsca po wykonanych pracach pozostawiamy w należytym porządku.

Podczas realizacji zleceń, w przypadku takiej konieczności, współpracujemy z najlepszymi firmami, które wykonują usługi w bardzo wąskich zakresach wysokospecjalistycznych, jak systemy rekuperatorów, instalacje centralnych odkurzaczy, instalacje fotovoltaiczne czy instalacje solarne dla c.o.

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego, także drogą mailową, lub poprzez formularz zgłoszeniowy!

Remonty Poznań i stworzona przez nas Grupa Profesjonalistów to nierozłączne hasła, łączące najwyższą staraność z najnowszą technologią!

Przyjedziemy na bezpłatną wycenę! Doradzimy po przyjeździe na miejsce! Nasz Salon przy ul. Głogowskiej 98 w Poznaniu pozostaje do Państwa dyspozycji!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do zamówienia bezpłatnego pomiaru.